Łączniki i gniazdka

Łączniki i gniazdka 

Podkategorie

 • verona
 • Laura
 • Sigma

  Gniazdka Polmark Sigma

  W ofercie sklepu internetowego Elektryczny Dom znajdą Państwo między innymi cenione przez zawodowych elektryków gniazdka Polmark Sigma. Gniazdka te cieszą się doskonałą jakością wykonania i będą stanowiły stylowe uzupełnienie każdego wnętrza.

  Klientów, którzy szukają produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, zachęcamy do sprawdzenia oferty gniazdek elektrycznych firmy Polmark z serii Sigma. W ofercie znajdą Państwo tradycyjne łączniki, gniazda, gniazda specjalistyczne oraz ramki na każdą kieszeń. Wśród nich gniazdka pojedyncze, podwójne (z uziemieniem lub bez), a także bryzgoszczelne oraz telewizyjne, komputerowe i telefoniczne.

 • Rosa

  Polmark Rosa

  Firma Polmark zajmuje się produkcją osprzętu elektrycznego od 1993 roku. Zdobyte przez nią doświadczenie pozwoliło jej stworzyć niezwykle ciekawą ofertę, złożoną z gniazdek elektrycznych oraz szerokiej gamy rozmaitych akcesoriów instalacyjnych. Priorytetem firmy Polmark jest stałe doskonalenie swojej działalności, dlatego każde z proponowanych przez nią rozwiązań cechuje się nowoczesnością oraz starannie przemyślaną koncepcją.
  Na specjalną uwagę zwolenników marki Polmark zasługuje seria Rosa. Wchodzące w jej skład gniazdka, łączniki, ramki czy podświetlenie cechują się elegancją i nowoczesnością, dlatego na pewno przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom.

  Pomark – jakość i estetyka

  Co więcej, seria Rosa występuje w wielu wariantach kolorystycznych. Jest to szczególnie ważny aspekt, ponieważ sprzęt elektryczny będzie widocznym elementem wystroju Państwa domu bądź mieszkania. Marka Polmark zadbała, by każde z jej rozwiązań było estetyczne i prezentowało najwyższe standardy.

  Bezpieczeństwo zagwarantowane

  W tym miejscu warto zaznaczyć, że produkty firmy Polmark posiadają wszystkie niezbędne atesty, dlatego mogą być Państwo pewni, że zakupione u nas produkty tej znanej i cenionej marki są w pełni bezpieczne.
  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudnym zadaniem jest dla Państwa wybór odpowiedniego osprzętu elektrycznego. Właśnie dlatego na każdym etapie dokonywania zakupów służymy Państwu poradą w kwestii dopasowania idealnego sprzętu elektrycznego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • milano
 • Vega

  Gniazdka Polmark Vega

  Bardzo często urządzając mieszkanie, musimy brać pod uwagę wiele elementów. Położenie kabli elektrycznych, płytek, paneli, aranżacja wnętrza, odpowiedni dobór mebli, detali, dodatków – wszystko to musi ze sobą współgrać, by stworzyć piękną i elegancką całość.

  O ile na dobór mebli i kolor farby poświęcamy mnóstwo czasu, zastanawiając się nad każdym odcieniem, o tyle przy wyborze osprzętu elektrycznego decyduje najczęściej przypadek. W wielu wypadkach jest to błąd. Ten drobny detal może zadecydować o końcowym efekcie i odbiorze naszego mieszkania przez nas samych.

  Jeśli szukają Państwo niebanalnych i eleganckich elementów wykończeniowych, takich jak gniazdka elektryczne, ramki czy włączniki, na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna linia serii Vega firmy Polmark.

  Gniazdka elektryczne z serii Vega występują w czterech odcieniach kolorystycznych: od tradycyjnej bieli, poprzez jasny beż, aż do eleganckiej i wyjątkowo gustownej satyny. Do wyboru mają Państwo gniazda pojedyncze, podwójne, bryzgoszczelne z uziemieniem lub bez. Bezpieczeństwo użytkowania gniazdek Polmark jest potwierdzone specjalnym certyfikatem producenta. W serii Vega dostępne są również kontakty schodowe, łączniki krzyżowe, przyciski z dzwonkiem i przyciski żaluzjowe.

  Wyjątkowy kolor, piękny kształt i trwałość sprawia, że będą pasowały one nie tylko do nowoczesnego i surowego wnętrza, ale także do wnętrz w stylu glamour.

  Polmark – wiodący producent osprzętu elektrycznego

  Produkty firmy Polmark od ponad 25 lat cieszą się niezmiennym powodzeniem. Klienci doceniają nie tylko rozbudowaną ofertę marki, ale również starannie przemyślaną koncepcję, unikatowy wygląd i starania firmy, by zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta.

  W szerokiej ofercie producenta znajdują się niezwykle trwałe i funkcjonalne produkty, w tym gniazdka, łączniki, ramki szklane, a nawet oświetlenie.

  Ponieważ producent przywiązuje ogromną wagę nie tylko do estetyki i wyglądu swoich produktów, ale również do jego bezpieczeństwa, cały osprzęt marki Polmark posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa oraz spełnia skomplikowane wymogi BHP.

 • Bravo (seria natynkowa IP-54)
 • Lambda (Seria natynkowa IP-44)