Vega 

Gniazdka Polmark Vega

Bardzo często urządzając mieszkanie, musimy brać pod uwagę wiele elementów. Położenie kabli elektrycznych, płytek, paneli, aranżacja wnętrza, odpowiedni dobór mebli, detali, dodatków – wszystko to musi ze sobą współgrać, by stworzyć piękną i elegancką całość.

O ile na dobór mebli i kolor farby poświęcamy mnóstwo czasu, zastanawiając się nad każdym odcieniem, o tyle przy wyborze osprzętu elektrycznego decyduje najczęściej przypadek. W wielu wypadkach jest to błąd. Ten drobny detal może zadecydować o końcowym efekcie i odbiorze naszego mieszkania przez nas samych.

Jeśli szukają Państwo niebanalnych i eleganckich elementów wykończeniowych, takich jak gniazdka elektryczne, ramki czy włączniki, na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna linia serii Vega firmy Polmark.

Gniazdka elektryczne z serii Vega występują w czterech odcieniach kolorystycznych: od tradycyjnej bieli, poprzez jasny beż, aż do eleganckiej i wyjątkowo gustownej satyny. Do wyboru mają Państwo gniazda pojedyncze, podwójne, bryzgoszczelne z uziemieniem lub bez. Bezpieczeństwo użytkowania gniazdek Polmark jest potwierdzone specjalnym certyfikatem producenta. W serii Vega dostępne są również kontakty schodowe, łączniki krzyżowe, przyciski z dzwonkiem i przyciski żaluzjowe.

Wyjątkowy kolor, piękny kształt i trwałość sprawia, że będą pasowały one nie tylko do nowoczesnego i surowego wnętrza, ale także do wnętrz w stylu glamour.

Polmark – wiodący producent osprzętu elektrycznego

Produkty firmy Polmark od ponad 25 lat cieszą się niezmiennym powodzeniem. Klienci doceniają nie tylko rozbudowaną ofertę marki, ale również starannie przemyślaną koncepcję, unikatowy wygląd i starania firmy, by zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta.

W szerokiej ofercie producenta znajdują się niezwykle trwałe i funkcjonalne produkty, w tym gniazdka, łączniki, ramki szklane, a nawet oświetlenie.

Ponieważ producent przywiązuje ogromną wagę nie tylko do estetyki i wyglądu swoich produktów, ale również do jego bezpieczeństwa, cały osprzęt marki Polmark posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa oraz spełnia skomplikowane wymogi BHP.