Łączniki i gniazdka

Łączniki i gniazdka 

Podkategorie

 • Polmark
 • Ospel

  Gniazdka elektryczne, włączniki Ospel

  Firma OSPEL S.A. od ponad sześćdziesięciu lat istnieje na polskim rynku. Specjalizuje się w produkcji osprzętu elektrycznego doskonałej jakości, cieszącego się uznaniem w oczach klientów. Jako firma zajmująca się sprzedażą starannie wyselekcjonowanych produktów elektroinstalacyjnych, zadbaliśmy, by w naszej szerokiej ofercie znalazły się gniazdka elektryczne, włączniki, wyłączniki czy ramki szklane firmy OSPEL.

   

  Ospel – gwarancja najwyższej jakości

  Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by proponowane przez nas produkty prezentowały najwyższe standardy. Każdy z kontaktów czy włączników OSPEL posiada niezbędny certyfikat jakości, potwierdzający zgodność produktów z obowiązującymi normami europejskimi.

   

  Gniazdka Ospel – niepowtarzalna estetyka

  Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla Państwa estetyka gniazd, ramek szklanych, a także włączników i wyłączników. Właśnie dlatego zadbaliśmy, by w naszym asortymencie znalazły się eleganckie i w pełni nowoczesne gniazda, które będą doskonale współgrać z wystrojem Państwa domu lub mieszkania. Gwarantujemy, że każdy kontakt OSPEL z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

  W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem odpowiednich gniazdek elektrycznych służmy Państwu fachową pomocą. Zachęcamy Państwa do kontaktowania się z naszą obsługą, która chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz rozwieje ewentualne wątpliwości. Jeśli poszukują Państwo nowoczesnego kontaktu, zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy Elektryczny Dom.

 • Kontakt-Simon
 • Schneider