As 

Ospel seria AS - Cennik

Firma Ospel od ponad sześćdziesięciu lat zajmuje się produkcją osprzętu elektronicznego. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło jej stworzyć niepowtarzalną ofertę, złożoną z akcesoriów wykonanych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Marka Ospel cieszy się  popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i elektryków.

Seria As – elegancja i staranne wykonanie

Jedną z ciekawszych propozycji marki Ospel jest seria As. Wchodzące w jej skład gniazdka elektryczne, włączniki, ramki, gniazda specjalistyczne oraz czujniki cechują się starannym wykonaniem. Firma Ospel znana jest z najwyższej jakości produktów, dlatego podczas ich produkcji używa ona jedynie sprawdzonych materiałów, dzięki którym będą mogli Państwo cieszyć się nienagannym wyglądem akcesoriów przez wiele lat.

Seria As to jednak nie tylko staranne wykonanie, lecz także doskonała estetyka. Prezentowane gniazdka oraz włączniki są niezwykle eleganckie. Sprawdzą się zarówno w tradycyjnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach urządzonych w duchu nowoczesnym. Oferujemy Państwu dwa warianty kolorystyczne osprzętu z serii As – biały i ecru – dlatego na pewno dobiorą Państwo akcesoria odpowiadające Państwa preferencjom.

Służymy fachową pomocą

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla Państwa to, by ceny zakupionych produktów były odpowiednie w stosunku do ich jakości. Przygotowaliśmy szczegółowy cennik gniazdek i akcesoriów z serii As, dzięki czemu będą mogli Państwo wcześniej zaplanować swoje wydatki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się zarówno z cennikiem, jak i naszą ofertą.