Firma POLMARK pokazuje światu swój profesjonalizm.

Producent gniazd i łączników – firma POLMARK z Tarnowa, postanowiła zmienić swój wizerunek.

Już od kilku lat zauważamy coraz więcej działań mających na celu pokazanie firmy POLMARK z jak najlepszej strony. Pierwszym krokiem była zmiana logo, na bardziej nowoczesne i czytelne.

Kolejny punkt to utworzenie kanału w serwisie YouTube, na którym można zobaczyć filmy opowiadające o firmie, jak również spot reklamowy najpopularniejszej serii gniazd i łączników Polmarku, czyli Rosa.

Liftingu doczekała się również strona internetowa polskiego producenta http://www.polmark.tarnow.pl/ . Obecnie zachwyca ona profesjonalizmem i intuicyjnością.

W kliku krokach użytkownik może odnaleźć najbliższy sklep stacjonarny, w którym dostępne są produkty POLMARKU, oglądnąć produkty, a nawet skonfigurować sobie swój ulubiony zestaw kolorów dla serii Rosa.

POLMARK to firma, która powstała 25 lat temu, ale nie zatrzymała się w miejscu ani na chwilę. Ciągle się doskonali, wypuszcza na rynek nowe serie takie jak ostatnia podtynkowa Sigma oraz natynkowa Bravo. Inwestuje w nowoczesną infrastrukturę, oraz zapewnia profesjonalną obsługę dzięki młodej i kompetentnej kadrze pracowników. Wszystko to możemy zobaczyć na własne oczy dzięki pięciominutowemu filmikowi przedstawiającemu firmę i jej najmocniejsze strony.

Polecamy zatem produkty tej w stu procentach polskiej firmy.