Seria Comfort – łączniki do wnętrz w stylu rustykalnym

Tempo życia w dwudziestym pierwszym wieku nieustannie wzrasta.  Co dzień budzimy się, szybki prysznic, kawa wypita w biegu, praca do późnych godzin wieczornych, lunch zjedzony w trakcie krótkiej przerwy. Wracamy do naszych domów, w poszukiwaniu chwili wytchnienia i spokoju. Pragniemy ciszy po zgiełku ruchliwych ulicy, ciepła po chłodzie biurowych jarzeniówek, miękkości po twardym dotyku szkła i betonu.

Chwila relaksu.

Wyobraźcie sobie teraz wnętrze zdominowane przez drewno i naturalny kamień, ogrzane ciepłem ognia z kominka, z mnóstwem drobnych akcentów inspirowanych folklorem, z miękkim dywanem, w którym przyjemnie zanurzycie zmęczone stopy. Usiądźcie na kanapie z kubkiem gorącej herbaty, otulcie się polarowym kocem i zatopcie w lekturze waszej ulubionej książki. Włączcie kojącą muzykę.

Słyszycie? Widzicie?

country-interior-designkuchnia-z-jadalnia-w-stylu-rustykalnym59953_3a345439-a3cf-4277-ac22-1afb85d8af6f_max_900_1200_kominek-po-goralsku-salon-styl-rustykalnystyl-rustykalny

7019143-kobieta-z-kubkiem-herbaty-643-385

Jakie łączniki i gniazdka zastosować w takim otoczeniu? Nasza propozycja to nie nowoczesne kwadraty, nie ostre dynamiczne linie, nie odważne kolory. Proponujemy raczej odrobinę tradycji, fantazyjny kształt idealnie pasujący do zdobień inspirowanych naturą, oraz drewnopodobne elementy.

Gniazdka i łączniki z serii Comfort idealnie wpasują się do wnętrz o rustykalnym stylu, zwłaszcza kolor jasny beż lub jasny beż z elementami dębu, ewentualnie metalizowana satyna z elementami mahoniowymi.